Zpracování web stránek a propagační grafiky - R.E.P. FILM - media production


Tvorba webů a propagační grafiky

Control-Panel-3

Moderní tvorba webových stránek, kvalitní zpracování, prestižní webdesign je to, co zaručí webovým stránkám úspěch a udrží zákazníka na webu a to je naší prioritou.

Vytvoříme pro vás design webu na míru přesně podle vašich představ a přání. Pomůžeme vám s renovací webových stránek a poradíme ohledně nových trendů a technologií.

 

Zajišťujeme kompletní služby především v oblastech:

a) Tvorba a zpracování webových stránek

b) Propagační grafika

c) Poradenství

Nabízíme jak rozsáhlou tvorbu www stránek, tedy tvorbu: redakčních systémů, internetových obchodů (e-shopů), internetových magazínů, realitních portálů, katalogů, tak i tvorbu www stránek vhodných především pro začínající firmy a živnostníky.


 

Design webových stránek - WebdesignWebdesign

Webové stránky se staly nezbytnou součástí úspěšného podnikání již dávno. Od té doby jde vývoj webů a trendy webdesignu stále rychleji kupředu. Cílem se tedy už nestává jen "mít webové stránky", ale klade se důraz na to, jak vypadají a jak dokáží zaujmout zákazníka (nebo aspoň neodradit) a zpříjemnit mu chvíle strávené na stránkách.

Tvorbou webů se zabýváme již od roku 1998. A dokážeme tedy v mnoha věcech týkajících se tvorby webů a webdesignu správně poradit.

Pokud ještě webové stránky nemáte, nezoufejte a kontaktujte nás. My je pro vás navrhneme, vyrobíme a poradíme i s dalšími způsoby propagace.

Kromě vlastní tvorby webových stránek zajišťujeme také kompletní outsourcing služeb spojených s provozem webu.


 

Redakční systém aneb web z druhé strany - Aplikace a optimalizaceAplikace a optimalizace

Webové stránky nasazujeme především na redakční systém Joomla. Spravujeme také webové stránky s jinýmý redakčními systémy (v jazyce PHP).

 


 

 

Propagační grafika a reklama - PropagacePropagace

Navrhneme vám propagační materiály a poradíme s reklamní kampaní. Můžeme pro vás i nechat vytisknout vizitky a další propagační materiály.

 


 

 

Kompletní poradenství tvorby webu a propagace - PoradenstvíPoradenství

Máme mnohaleté zkušenosti s tvorbou webů a propagačních materiálů. Poradíme v mnoha oblastech tvorby webu a propagace.

 


Podpořte nás - Donátorství

Toč Video CZ - promo video

Podivej Se EU - banner 250x250

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde